Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 
Київ

ІІ Міжнародний конгрес "Antibiotic Resistance Stop"

15-16 листопада 2019
У листопаді у місті Київ вдруге відбувся конгрес, присвячений Всесвітньому тижню боротьби за раціональне використання антибіотиків.
Вже традиційно на конгресі працювали фахівці різного профілю - терапевти, педіатри, лікарі загальної практики, хірурги, гінекологи, мікробіологи, епідеміологи та інші.

Представники Української Академії Педіатричних спеціальностей організовували та проводили секції з антибіотикотерапії в педіартіії, пульмонології, інфекційного контролю, вакцінації.
Вся програма була побудована довкола світових стратегій подолання антибіотикорезистентності:
1
не призначати антибіотики для лікування вірусних інфекцій
2
для антибіотикотерапії бактеріальних інфекцій у дітей перевагу надавити антибіотикам вузького спектру дії (пеніцилінам та цефалосопринам І-ІІ покоління)
3
завжди обирати коректну дозу та коректну тривалість курсу терапії
4
не розповсюджувати інфекції
5
вакцинувати пацієнтів та вакцинуватися самим
Говорили й про складного пацієнта: вентилятор-асоційовані пневмонії, затяжний бактеріальний бронхіт, лихоманка у дітей раннього віку тощо.
Подія вийшла яскравою, насиченою і продуктивною.
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David
Photo by Hal
Конгрес був організований групою компаній МЕДЕКСПЕРТ у відповідності до стандартів та вимог АССМЕ. Це передбачає відокремлення промоційного часу від непромоційного, декларування конфлікту інтересів, премодерацію доповідей та оцінку їх відповідності засадам доказової медицини.