Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 
Опитування EACD COVID-19
Шановні колеги та батьки, які виховують дитину з інвалідністю / порушенням розвитку!

Ми сподіваємося, що ви добре себе почуваєте в ці складні часи!
COVID-19 спричинив зміни в житті кожної родини, особливо в житті сімей, які виховують дитину з затримкою розвитку або з інвалідністю.

Європейська академія дитячої інвалідності (EACD) хотіла б отримати більш глибоке розуміння поточної ситуації життя дітей з інвалідністю / розладом у дитинстві, їхніх сімей, лікарів та терапевтів, їхніх потреб та того, як вони адаптуються до нової ситуації.

З цією метою було створено опитування для сімей («Опитування EACD COVID-19 - сімей») та опитування для професіоналів («Опитування EACD COVID-19 - професіонали») по всій Європі.
Ми хотіли б запросити вас взяти участь у цьому європейському опитуванні. Натисніть на посилання нижче, щоб перейти безпосередньо до опитування вашою мовою. На завершення опитування знадобиться не більше 15 хвилин.

«Опитування EACD COVID-19 - сімей» - Українська
https://eacd.typeform.com/to/p4rWbs
«Опитування EACD COVID-19 - професіонали» -Українська
https://eacd.typeform.com/to/OlpoNB

Від імені Європейської академії інвалідності дітей щиро дякуємо Вам за участь у цьому опитуванні. Ваша інформація та погляди щодо цих проблем мають вирішальне значення для пошуку потенційних рішень, що стосуються потреб людей з інвалідністю / розладом у дитинстві, їхніх сімей, лікарів та терапевтів по всій Європі.

Шановні колеги! Запрошуйте своїх колег та пацієнтів прийняти участь в опитуванні та поширюйте інформацію, щоб ми могли залучити більшу кількість фахівців та сімей, які виховують дітей з інвалідністю/порушенням розвитку.
Чи доступне опитування на вашій мові? Або у вас є питання щодо вищезазначеного? Будь ласка, не соромтеся зв'язатися з нами за адресою uacd2019@gmail.com

З найкращими побажаннями,

Оксана Назар
Національний координатор
Європейська академія дитячої інвалідності (EACD) | Україна | uacd2019@gmail.com

Prof. Elegast Monbaliu
European Academy of Childhood Disability | Secretary | secretary@eacd.org

Dr. Marco Konings
European Academy of Childhood Disability | Back-office coordinator | admin@eacd.org