Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 
2-3 липня 2021 року
EAP Spring Meeting 2021
Ларнака, Кіпр
Цінність особистісних стосунків та зустрічей краще розумієш, коли втрачаєш їх повсякденну можливість. Це особливо яскраво продемонструвала нам пандемія COVID-19.
Про можливість спілкування «in-person» експертів Європейської Академії Педіатрії (ЕАР) стало відомо лише за 2 тижні до проведення EAP SM 2021. Звісно, тому що чекали на оцінку актуальної ситуації з поширенням SARS-Cov-2 в Європейському регіоні. На щастя, захворюваність пішла на спад та зустріч вперше за більш ніж 1,5 року відбулася у змішаному форматі: за бажанням можна було бути присутнім на заході особисто, або долучитися до нього в уже звичному форматі «on-line».
Кордони України наразі відкриті, чим і скористалася делегація Української Академії Педіатричних Спеціальностей у складі голови правління Марини Маменко, секретаря УАПС Іванни Романкевич та голови молодіжного комітету Євгенія Гречухи. І жодного разу не пожалкували.
Адже на офіційних засіданнях говорили про те, як працювали комітети та робочі групи ЕАР в умовах тотального локдауну, про створення нових стандартів підготовки лікарів-педіатрів у Європі та запровадження єдиного європейського іспиту, дискутували про те, як відбувається вакцинація від COVID-19 в різних країнах Європи та чи є сенс вакцинувати дітей, планували роботу на майбутнє. А за лаштунками відбувалося ледь не цілодобове спілкування в режимі «А як у вас?».
Найголовніший результат для нас – за два роки членства УАПС стала часткою великої родини європейських педіатричних асоціацій та одним із найактивніших учасників усіх спільних подій. І це не тільки завдяки зусиллям правління Української Академії Педіатричних Спеціальностей, але й у наслідок вашої активної участі в проектах, опитуваннях, дослідженнях та конгресах, що проводять ЕАР та УАПС.
Разом створюємо нове обличчя вітчизняної педіатрії!