Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 
PedSMART. Неонатологія
Ми дуже прагнемо нарешті зустрітись з Вами особисто в липні в Києві. Але, нажаль, станом на 11 червня Київ за даними МОЗ не готовий до переходу на II етап послаблення карантинних обмежень.

https://moz.gov.ua/article/news/pokazniki-dlja-poslablennja-protiepidemichnih-zahodiv-

Сподіваємось на краще, але відпрацьовуємо резервні сценарії.
Ми розглядаємо 2 варіанти розвитку подій:

I варіант.

До 22.06.2020 (дата наступної спроби м. Київ перейти на II етап послаблення карантинних обмежень) ми зберігаємо зареєстрованим до 11.06 статус офлайн учасника і у випадку успішного запровадження II етапу послаблення, чекаємо на них 4 липня особисто. Максимальна кількість учасників офлайн заходу буде 100 осіб (з урахуванням організаторів, партнерів та обслуговуючого персоналу). Інші учасники приєднаються до нас дистанційно через онлайн трансляцію на яку зараз відкрито реєстрацію.

Ми повинні будемо дотримуватись соціальної дистанції 1 м, носити маски, використовувати антисептики, дистанційно виміряти температуру кожному учаснику, організувати індивідуальне харчування в герметичних упаковках.

II варіант.

Якщо 22.06.2020 Київ не перейде на II етап послаблення карантинних обмежень, ми автоматично переводимо всіх учасників офлайн формату на онлайн. Розмір реєстраційного внеску буде зменшено до 400 грн. (для членів УАПС – до 300 грн.).

Зареєстрованим до 11.06 буде надіслано повідомлення та інструкція щодо участі онлайн.

Різниця оплачених коштів може бути використана у якості знижки для участі у одному з наступних заходів:

  • Фахова школа «PedSMART. Вакцинація» онлайн 20-21 червня uaps.org.ua/psvac
  • ·II міжнародний конгрес УАПС «PrimePediatrics» 4 – 6 вересня primepediatrics.com.ua
  • Фахова школа «PedSMART. Ендокринологія» 31 жовтня (реєстрація ще не відкрита).
За бажанням, зареєстровані до 11.06 можуть прийняти рішення про перехід до участі у онлайн форматі відразу, надіславши нам лист на електронну пошту info@primepediatrics-congress.com вказавши ПІБ та на який захід хотіли б перенести залишок коштів.

Або ми з Вами вирішимо це питання з 22.06, якщо Київ не перейде на II етап послаблення карантинних обмежень.

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка зателефонуйте менеджеру заходу: 063-738-09-64 Дар'я (у робочі дні з 9.00 до 18.00)

РЕЄСТРАЦІЯ
Шановні колеги, більш детально про захід Ви можете дізнатися за посиланням: