Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 
Майстер-курс

PedSMART - Одеса

26 жовтня 2019
26.10.2019 року у м. Одеса відбувся майстер-курс «PedSMART. Антибіотики та вакцинація», який продовжив низку регіональних заходів Української Академії Педіатричних спеціальностей. 170 слухачів, 10 спікерів, і знову робота з ранку до вечора.
Лекції блоку «Антибіотики» транслювався у прямому ефірі на сторінках Medical Hub Odrex, PedSMART у соціальній мережі Фейсбук та зібрав понад тисячу переглядів.
Жвава дискусія зав'язалася між спікерами та аудиторією під час блоку «Майстер-класи» - проводити чи не проводити так звані алергопроби на антибіотики? Робити чи ні рентген при підозрі на позалікарняну пневмонію? Чи потрібні експрес-тести для диференційної діагностики захворювань вірусної та бактеріальної діагностики? Чи завжди можна автоматично переносити міжнародні рекомендації у вітчизняну практику?
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Jacob
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Shifaaz
Photo by Mike
Photo by Jason
Photo by Sven
Photo by Ed
Photo by David
Photo by Hal
Як завжди, велику зацікавленість лікарів викликали доповіді секції «Вакцинація». Адже в країні напружена ситуація. Спалах кору. Паніка довкола випадків дифтерії. Як діяти в цих умовах? Навіть після закінчення конференції спікери і учасники тривалий час не розходились. Дискусія тривала, як то кажуть, в кулуарах.
Майстер-курс рухається далі! Наступний захід відбудеться 30.11.2019 у м. Дніпро.