Українська
Академія
Педіатричних
Спеціальностей
 

PedSMART - Антибіотики та Вакцинація

в межах регіонального заходу
"Prime Pediatrics. Захід" Яремче.

Сучасна педіатрія Україна

#
Pedsmart
Prime PEdiatrics
Ukrainian academy of pediatric specialties
UAPS
14 грудня 2019 року відбувся останній у цьому році майстер-курс у місті Яремче. Цього разу він був часткою регіонального заходу "Prime Pediatrics. Захід", який був організований Західноукраїнською Академією Педіатрії.
Вже традиційно теми лекцій та майстер-класів майстер-курсу були присвячені питанням раціонального використання антибіотиків при лікуванні бактеріальних інфекцій у дітей, а також питанням імунопрофілактики цих інфекцій.
У проведенні майстер-курсу взяли участь представники Центральноукраїнської Академії Педіатрії (Марина Маменко, Олексій Риков, Федір Лапій, Іванна Романкевич, Станіслава Гапонова, Алла Волоха), Подільскої Спілки Педіатрів (Олександр Мазулов) та Західноукраїнської Академії Педіатрії (Ольга Синоверська, Віра Сем'янчук).
Разом захід зібрав понад 220 лікарів із західних та центральних областей України. Крім майстер-курсу, до програми "Prime Pediatrics. Захід» увійшли секції нутріціології, профілактичної медицини, тренінг з невідкладних станів. Для бажаючих проводився УЗД-скринінг захворювань щитоподібної залози. Вони були організовані переважно силами кафедри педіатрії факультету післядипломної освіти Івано-Франківського націанольного медичного університету.
Із впевненістю можна сказати, що цікава задумка була вдало втілена в життя. Переповнені зали продовж усього дня, слова вдячності учасників після завершення конференції - найкраща винагорода організаторам.
Дякуємо технічному партнеру заходу Група компаній "Новий Стандарт"
Станіслава Гапонова
написала на своїй сторінці ФБ
Ми закінчили навчальний рік. Наступний пункт призначення - Львів у лютому. PedSMART 2020. Ми йдемо до вас)
Шановні колеги, партнери, друзі! Ми дуже вдячні Вам що провели цей рік разом з Вами. Це велика радість відчувати себе частиною потужної та прогресивної професійної спільноти. Вітаємо Вас зі святами! До зустрічі у 2020!