PedSMART Online
Антибіотики та вакцинація в умовах пандемії COVID-19
PEDSMART
ONLINE
Антибіотики та вакцинація в умовах пандемії COVID-19
PEDSMART
ONLINE
4 квітня 2020, о 9:00
Шановні колеги!

Українська Академія Педіатричних Спеціальностей запрошує Вас взяти участь у першому майстер-курсі «PedSMART. Антибіотики та вакцинація в умовах пандемії COVID-19». Ми трансформуємо звичний формат та контент у відповідності до вимог часу. Захід відбудеться у форматі вебінару.


Благодійний внесок
Допомагаємо разом!
Ми вирішили, що всі Ваші реєстраційні внески підуть на закупівлю ЗІЗ для лікарів дитячих лікарень, які будуть надавати допомогу дітям із COVID-19. Розмір внеску ви обираєте самі. На сайті для реєстрації будуть різні опції.

Ми обов'язково відзвітуємо Вам, як витратили кошти. Ми вже шукаємо надійних постачальників, співпрацюємо із проектом #RazomGO.

Ми будемо вдячні за будь-який внесок. Імена найбільш активних донаторів з додатковим внеском побачать всі учасники вебінару в відео звіті.
Команда
Команда спікерів стане більшою. Марина Маменко, Олексій Риков, Федір Лапій, Іванна Романкевич, Дмитро Самофалов, Станіслава Гапонова, Алла Волоха, Андрій Пеньков, Сергій Макаров, Віра Сем'янчук, команда ГО «Інфекційний контроль в Україні» на чолі з Андрієм Александріним.
Говорити будемо про головні теми сьогодення:
Ще багато різних «як» в режимі запитань та відповідей онлайн.
Як тестувати?
Як лікувати?
Як надавати невідкладну допомогу?
Як забезпечити адекватний інфекційний контроль?
Як підготувати клініку до роботи у специфічних умовах?
Як підготувати клініку до роботи у специфічних умовах?
Як консультувати онлайн та лікувати «нескладного» пацієнта дистанційно?
Як вакцинувати та чи можна це робити взагалі?
Попередня програма вебінару
ctертифікат
Кожен учасник отримає на пошту електронний сертифікат (5 балів).
За наказом МОЗ України від 22.02.2019 № 446 Професійний розвиток за дистанційною формою навчання з використанням електронних навчальних ресурсів. - 1 бал за 2 години.
Сторінка заходу в FB
Приєднуйтесь до заходу PedSMART Online, щоб не пропустити важливу інформацію. Ставте "піду" або "цікавлюсь", діліться нашою сторінкою з друзями та колегами!
Технічний партнер Група компаній Новий Стандарт
097 926 21 71 info@nst.ua